Najlepsze zabiegi anti aging - skutecznie pozbądź się zmarszczek - Allura Olsztyn

Najlepsze zabiegi anti aging – skutecznie pozbądź się zmarszczek

Zauważasz u siebie pierwsze objawy starzenia się skóry? Chcesz je powstrzymać, ale zastanawiasz się, który zabieg odmładzający będzie dla Ciebie odpowiedni? Chętnie Ci pomożemy. Poznaj najlepsze metody terapii anti aging, oferowane w Allura Olsztyn i wybierz zabieg idealny dla siebie. 

Radiofrekwencja mikroigłowa RF sposobem na odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Radiofrekwencja mikroigłowa RF to niezwykle skuteczny zabieg przeciw starzeniu się skóry, który z powodzeniem zastępuje inwazyjne zabiegi chirurgiczne. Dzięki połączeniu technologii nakłuwania skóry, z jej ogrzewaniem, za pomocą promieniowania elektromagnetycznego, stał się jednym z najlepszych zabiegów na zmarszczki. 

Radiofrekwencja mikroigłowa poprawia napięcie skóry w okolicach twarzy szyi i dekoltu, a ponadto pomaga usunąć blizny i rozstępy. Z powodzeniem może być stosowana do ujędrnienia skóry ud i pośladków i brzucha, po ciąży oraz w przypadku znacznego wahania wagi ciała.

Innowacyjne połączenie mezoterapii mikroigłowej i radiofrekwencji RF w jeden zabieg radiofrekwencji mikroigłowej sprawia, że skupione fale radiowe skutecznie redukują cellulit, czego efektem jest gęsta, wygładzona skóra. To zdecydowanie jeden z najlepszych zabiegów anty aging, który poprawia napięcie skóry, a dzięki pobudzeniu jej do produkcji kolagenu – doskonale regeneruje.  

Więcej informacji o radiofrekwencji mikroigłowej RF znajdziesz w naszym artykule: https://allura.olsztyn.pl/radiofrekwencja-mikroiglowa-rf-czyli-jak-mikronakluwanie-i-fale-radiowe-poprawiaja-skore/

Retix-c metodą na głębokie oczyszczenie i nawilżenie skóry

Retix-c jest kompleksowym zabiegiem odmładzająco-rozświetlającym, który pomaga pozbyć się zmarszczek i rozszerzonych porów, a także zneutralizować wolne rodniki. Składniki aktywne ampułek Retix-c nakładane na skórę w formie maseczki, wnikają głęboko do skóry właściwej, dzięki czemu w naturalny sposób stymulują produkcję kolagenu i elastyny. 

Doskonały efekt wypełnienia to nie jedyna zaleta tego najlepszego zabiegu na starzenie się skóry. Wykorzystywany do terapii retinol o wydłużonym czasie działania, wzbogacony witaminą C i antyoksydantami, stymuluje odnowę komórkową, dzięki czemu zwiększa gęstość i nawilżenie skóry oraz poprawia jej strukturę. 

Złuszczające działanie Retix-c sprawia, że stary naskórek zostaje usunięty, a skóra odzyskuje młodzieńczy blask, wyrównuje się jej koloryt i tekstura. 

Retix-c to nie tylko najlepszy zabieg anti aging. Jego szerokie działanie wykorzystywane jest również w leczeniu zaskórników i wyprysków, oraz charakterystycznych dla dojrzałej cery rozszerzonych porów. 

Poznaj wszystkie zalety intensywnej terapii odmładzającej Retix-c: https://allura.olsztyn.pl/retix-c-kiedy-i-dlaczego-warto-z-niego-skorzystac-to-warto-wiedziec/

ProXN przeciwdziałanie utracie elastyczności i sprężystości skóry

Stres oksydacyjny jest przyczyną niemal wszystkich problemów skórnych. Czy istnieje sposób, żeby zapobiec szkodliwemu nadmiarowi wolnych rodników, które uszkadzają komórki tkanek, powodując nadmierną suchość skóry, spadek jej gęstości i napięcia, zmiany pigmentacyjne oraz powstawanie zmarszczek? Oczywiście. Jeśli potrzebujesz zredukować przedwczesne oznaki starzenia się skóry, wybierz jeden z najlepszych zabiegów anti aging, jakim jest ProXN. 

Ta antyoksydacyjna terapia przeciwzapalna ma zastosowanie dla wszystkich typów cery, również tej wrażliwej, atopowej, naczyniowej i trądzikowej. Oprócz tego, że spowalnia procesy starzenia się skóry, to działa bakteriobójczo, a także redukuje zaburzenia barwnikowe, rozjaśniając skórę i wyrównując jej koloryt. 

ProXN stymuluje również mikrokrążenie, dzięki czemu skóra staje się lepiej dotleniona i odżywiona. I co najważniejsze, jest jednym z niewielu zabiegów kosmetologii estetycznej, z którego mogą korzystać kobiety w ciąży. 

O szczegółach zabiegu dowiesz się z artykułu: https://allura.olsztyn.pl/spowolnij-proces-starzenia-sie-skory-dzieki-zabiegowi-proxn/

Mesoestetic age element – regeneracja i odbudowa skóry

Pośród najlepszych zabiegów na starzenie skóry, na uwagę zasługuje innowacyjna terapia przeciwstarzeniowa, oparta na epigenetyce. Czym się wyróżnia? Mesoestetic age element to zabieg spersonalizowany. Substancje aktywne wykorzystywane do kuracji, dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta, ze szczególnym uwzględnieniem czynników, wpływających na proces starzenia się skóry oraz potrzeb i nawyków Klienta. 

Synergiczne działanie przeciwstarzeniowe jest efektem pobudzenia produkcji kwasu hialuronowego, kolagenu, elastyny i proteoglikanów oraz ochrony skóry przed wolnymi rodnikami. Powoduje to poprawę gęstości i jędrności skóry, wygładzenie zmarszczek i rozświetlenie cery.

Najlepsze zabiegi na zmarszczki Mesoestetic age element, wykazują działanie nie tylko naprawcze, ale również prewencyjne. Mogą być zatem stosowane na każdym etapie starzenia się.

Zatem już dziś sprawdź czy i jakiego zabiegu potrzebujesz: https://allura.olsztyn.pl/jak-zabieg-mesoestetic-age-element-pomoze-twojej-skorze/

Zabieg laserem iPixel – idealny do odmładzania skóry oraz resurfacingu twarzy

Zabieg laserem frakcyjnym ablacyjnym należy do grupy najlepszych zabiegów anti aging. Mimo, że wiązki światła lasera wywołują w skórze efekt termiczny, to są one na tyle mikroskopijne, że skóra pomiędzy mikrokolumnami celowych i kontrolowanych uszkodzeń pozostaje nienaruszona. Działanie lasera iPixel powoduje złuszczenie warstwy rogowej naskórka oraz stymulację i przebudowę włókien kolagenowych.  

Działanie lasera kojarzone jest z eliminacją rozstępów i blizn różnego pochodzenia. iPixel wykazuje o wiele więcej efektów termicznego oddziaływania na skórę. Wygładza zmarszczki i spłyca bruzdy, niweluje zmiany pigmentacyjne, zamyka rozszerzone pory oraz rozjaśnia skórę i przywraca jej blask. 

iPixel jest innowacyjnym urządzeniem, które gwarantuje szybkie rezultaty zabiegów odmładzających w krótkim czasie. Skutecznie niweluje wiele problemów skórnych i niedoskonałości cery, dlatego cieszy się dużą popularnością. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj nasz artykuł: https://allura.olsztyn.pl/pozbadz-sie-skutecznie-blizn-dzieki-zabiegowi-alma-harmony-ipixel/