BANDAŻE AROSHA - Allura Olsztyn

BANDAŻE AROSHA

Marka Arosha jest europejskim liderem w segmencie zabiegów i produktów do modelowania sylwetki. Troska o ciało każdej kobiety to misja marki, dlatego zaprojektowane zostało szerokie portfolio innowacyjnych oraz efektywnych zabiegów i produktów, które powstały w wyniku zaawansowanych badań oraz równowagi między estetyką a nauką.

Indywidualnie dobrana metoda Arosha  skutecznie detoksykuje, redukuje cellulit, niechciane centymetry, skórkę pomarańczową, utratę napięcia skóry, rozstępy oraz modeluje, ujędrnia i nawilża. 

Cały program polega na serii  zabiegów w których kluczową rolę odgrywa otulanie ciała bawełnianymi bandażami nasączonymi silnie skoncentrowanymi składnikami aktywnymi. 

Zabieg Arosha składa się z kilku etapów:

1.    masażu szczotką z naturalnego włosia z agawy tempiko

2.   peelingu kwasem glikolowym (oprócz zabiegu Detoxy)

3.   indywidualnie dobranej ampułki

4.   bandażowaniu ciała, które można połączyć w terapii łączonej z aparaturą

5.   po ściągnięciu bandaży rekomendujemy masaż z zastosowaniem dedykowanego do problemu kremu (tak jak rozmawiałyśmy – masaż opcjonalnie, w Pani przypadku zatrzymałyśmy się na wmasowaniu pozostałości produktu; z czasem jak najbardziej można rozszerzyć zabieg o masaż z użyciem kremu dedykowanego do konkretnego problemu) 

Całkowity czas zabiegu to około 1h. Dla uzyskania spektakularnych i długotrwałych rezultatów zaleca się serię 6-10 zabiegów.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Ul. Warmińska 17/2,
10-545 Olsztyn (Śródmieście)

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 20:00
Sobota
09:00 – 14:00

Umów się już teraz