Zalety odmładzania przy pomocy lasera nieablacyjnego Alma Harmony ClearLift - Allura Olsztyn
odmładzanie przy pomocy lasera nieablacyjnego Alma Harmony ClearLift

Zalety odmładzania przy pomocy lasera nieablacyjnego Alma Harmony ClearLift

Rozszerzone pory, przebarwienia, zmarszczki czy nawet utrata jędrności skóry i zmiana owalu twarzy to powszechne problemy, z którymi zmaga się większość osób. Salony kosmetyczne oferują szeroki zakres zabiegów, mających poprawić kondycję skóry, ale dla wielu barierę stanowi brak czasu na zabieg i rekonwalescencję oraz niechęć do dyskomfortu czy odczuć bólowych.  W odpowiedzi na te trudności, salon kosmetyczny Allura Olsztyn proponuje najnowocześniejszą na rynku usług kosmetologii estetycznej metodę szybkiego, bezbolesnego i nieinwazyjnego odmładzania skóry. Zajrzyj do nas na chwilę, wyjdziesz odmieniona, a naturalny efekt nieablacyjnego odmładzania i liftingu skóry mile Cię zaskoczy.

Jak wygląda zabieg Alma Harmony ClearLift

Zabieg Alma Harmony ClearLift to doskonała metoda na pozbycie się problemów skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Jest nieinwazyjny i bezbolesny, dlatego z powodzeniem może być przeprowadzany również na bardzo wrażliwej skórze okolicy oczu. Światło lasera nieablacyjnego skutecznie usuwa przebarwienia posłoneczne, wygładza zmarszczki i redukuje rozszerzone pory, dzięki czemu doskonale odmładza skórę, czyniąc ją sprężystą i pełną blasku.

Działanie lasera frakcyjnego nieablacyjnego

Nieablacyjny laser Alma Harmony ClearLift to najnowocześniejsze urządzenie, stosowane w zabiegach odmładzania i rewitalizacji skóry, odznaczające się frakcyjną techniką działania. Technologia Q-Switched generuje bardzo krótkie impulsy o wysokiej energii, dzięki czemu docierają one w głąb skóry bez przerywania jej zewnętrznej warstwy.

W odróżnieniu od dotychczasowych technik wywołujących efekt termiczny, nieablacyjny laser frakcyjny działa na głębokie warstwy skóry mechanicznie, nie naruszając jej naskórka, dlatego zabieg może być wykonywany o każdej porze roku, również latem. 

Kontrolowane mikrouszkodzenia skóry właściwej pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, a celowo wywołane kurczenie i napinanie tkanki poprawia jędrność i elastyczność skóry. 

Zalety zabiegu Alma Harmony ClearLift

Zabieg Alma Harmony ClearLift, dzięki wykorzystaniu nowoczesnej metody działania lasera frakcyjnego nieablacyjnego, doskonale sprawdza się niwelowaniu wielu niedoskonałości skórnych. Eliminuje zmarszczki mimiczne, przebarwienia głębokie i powierzchowne oraz wszelkie zmiany pigmentacyjne. Wyrównuje koloryt skóry, rozszerza pory, poprawia kondycję skóry wiotkiej, która utraciła swoją jędrność, a także niweluje rozstępy. 

Tak wielostronne odmładzanie przy pomocy lasera nieablacyjnego jest możliwe dzięki wymiennym końcówkom głowicy urządzenia. Końcówki różnią się długością, co umożliwia przenikanie światła lasera ClearLift na różne głębokości skóry, nawet do trzech milimetrów. Poznaj wszystkie zalety Alma Harmony ClearLift i wybierz zabieg najlepszy dla Ciebie i Twojej skóry:

Efekty już po pierwszym zabiegu

Efekty działania nieablacyjnego lasera frakcyjnego widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra jest wyraźnie odmłodzona i rozjaśniona. Zabieg często nie wymaga powtórzeń, ale oczywiście, w zależności od problemu, pełne rezultaty zapewnia przyjęcie serii 3-4 zabiegów z zachowaniem odstępów 2-3 tygodni. 

Zabieg bezbolesny i komfortowy

Zabieg nieablacyjnym laserem frakcyjnym jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Jak każdy zabieg wykonywany w Allura Olsztyn, również Alma Harmony ClearLift poprzedzony jest konsultacją na temat stanu zdrowia Klientki i przyjmowanych leków. Ma to na celu wyeliminowanie jakichkolwiek przeciwwskazań do jego przeprowadzenia i wykluczenie ewentualnych powikłań. 

Brak okresu rekonwalescencji

Dzięki temu, że energia emitowana przez laser nieablacyjny nie uszkadza ciągłości naskórka, skóra po zabiegu nie będzie wymagała czasu na gojenie się. Mogą wystąpić niewielkie, delikatnie zaczerwienienia, które po kilku godzinach znikają samoistnie. Od razu po zabiegu można wrócić do swoich codziennych aktywności, dlatego nazywany jest bankietowym lub lunchowym. Należy jednak pamiętać o przestrzeganiu zaleceń pozabiegowych, wskazanych przez doświadczoną kosmetolog, dla każdego indywidualnie. 

Wyraźny i widoczny efekt odmłodzenia skóry

Dzięki frakcyjnej technice działania lasera Alma Harmony ClearLift nie powodującej ablacji, wygładzenie i odnowa powierzchni skóry widoczna jest od razu. Efekty nieablacyjnego frakcjonowania skóry porównywane są do mocnego peelingu chemicznego lub resurfacingu laserowego. Przewagę nad tymi metodami odmładzania skóry stanowi fakt, że zabieg Alma Harmony ClearLift jest nieinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny, a także wyróżnia się krótszym czasem wykonywania i większą skutecznością.