Pozbądź się blizn dzięki zabiegowi Alma Harmony iPixel - Allura Olsztyn
usuwanie blizn za pomocą lasera nieablacyjnego ipixel

Pozbądź się skutecznie blizn dzięki zabiegowi Alma Harmony iPixel

Blizny i rozstępy to uciążliwy, ale też wstydliwy problem, który jest w stanie skutecznie obniżyć nastrój czy poczucie własnej wartości, a nawet stać się przyczyną kompleksów. Stale rosnący postęp i nowoczesne technologie, coraz częściej skierowane są na podniesienie jakości życia każdego z nas. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, gabinet kosmetologiczny Allura Olsztyn proponuje innowacyjną metodę redukcji blizn. Dzięki wysokiej skuteczności lasera iPixel pozbędziesz się problemu, oraz odzyskasz pewność siebie i radość z życia.

Czym jest laser frakcyjny iPixel

Laser Harmony Alma iPixel jest nowoczesnym urządzeniem w branży usług kosmetycznych, stosowanym w celu skutecznego usuwania blizn. Doskonale redukuje blizny pooperacyjne i potrądzikowe oraz niweluje białe i czerwone rozstępy. Laser iPixel zawiera dwie formuły działania:

  • ablacyjne – polegające na precyzyjnym aplikowaniu wiązki światła lasera w formie mikronakłuć, tak zwanych pixeli, w celu złuszczenia powierzchni skóry
  • frakcyjne – pobudzające w skórze intensywne procesy regeneracyjne.

Działanie na skórę lasera iPixel

Laser iPixel jest urządzeniem ablacyjnym.Oznacza to, że podczas zabiegu naskórek celowo jest uszkadzany, a następnie złuszczany. Działanie lasera iPixel powoduje kontrolowane, termalne mikrourazy w miejscu zastosowania, nie naruszając przy tym sąsiednich komórek. Złuszczenie zewnętrznej warstwy naskórka następuje w wyniku zniszczenia komórek, poprzez odparowanie z nich wody. Tak przeprowadzone głębokie złuszczenie sprawia, że wszelkie nierówności skóry, blizny i rozstępy zostają spłycone

Dodatkowo, frakcyjne działanie lasera IPixel, stymuluje namnażanie włókien kolagenowych, elastyny i kwasu hialuronowego. To z kolei prowadzi do wypychania na powierzchnię skóry pozostałości po bliznach czy rozstępach. Te procesy naprawcze, zachodzące w głębi skóry sprawiają, że skóra staje się jędrna i napięta, a problem blizn znika bezpowrotnie.

Zalety zabiegu Alma Harmony iPixel

Usuwanie blizn laserem iPixel jest maksymalnie bezpieczne, a ryzyko wystąpienia powikłań znikome. Mimo, iż obszary zabiegowe poddawane są termicznym uszkodzeniom, to emitowany podczas zabiegu zimny strumień powietrza, odpowiednio schładza skórę. Dzięki temu, laserowe usuwanie blizn nie jest bolesne, a dyskomfort objawia się jedynie odczuwaniem delikatnego pieczenia. 

Technologia Alma Harmony iPixel sprawia, że leczenie blizn laserem nie wymaga specjalnego przygotowania, ani okresu rekonwalescencji. Po zabiegu można od razu wrócić do swoich codziennych aktywności, pamiętając jednak o delikatniejszym traktowaniu skóry.

Atutem laserowego usuwania blizn jest poprawa struktury i kolorytu skóry, widoczna od razu po zabiegu. Blizny, rozstępy i zmarszczki zostają widocznie spłycone. Do pełnego rezultatu zniwelowania głębokich czy wieloletnich blizn, będzie konieczne odbycie serii zabiegów. O ich ilości i intensywności każdorazowo decyduje doświadczony kosmetolog w porozumieniu z Klientem. 

Rezultaty leczenia blizn laserem

Alma iPixel to doskonały sposób na skuteczną redukcję oraz głębokie przemodelowanie blizn wraz z powierzchniowym przywróceniem właściwej struktury i kolorytu skóry. 

Zabieg przynosi rewelacyjne efekty wygładzenia blizn, będących efektem urazów, zabiegów czy trądziku oraz rozstępów w stanie zapalnym i w fazie zaniku na różnych częściach ciała: łydki, uda, pośladki, brzuch czy ramiona. Skóra bez blizn i niedoskonałości staje się bardziej gładka, jędrna i sprężysta, a jej odbudowa i regeneracja zapewnia młody i zdrowy wygląd. Terapia Alma Harmony iPixel jest więc doskonałą metodą nie tylko redukowania blizn, ale też resurfacingu twarzy.