Ujędrnij i wygładź swoją skórę twarzy dzięki zabiegowi Geneo - Allura Olsztyn
zabieg na twarz geneo wykonywany w gabinecie kosmetycznynym allura olszytyn

Ujędrnij i wygładź swoją skórę twarzy dzięki zabiegowi Geneo

Zdrowa i piękna skóra dodaje pewności siebie i witalności. Niestety, współczesny tryb życia sprawia, że to właśnie twarz odzwierciedla nasz pośpiech, codzienne problemy czy niewłaściwą dietę. Poszukujemy sprawdzonych i szybkich metod poprawy kondycji swojej skóry.  Dlatego doskonałym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji stają się coraz częściej zabiegi rewitalizacji skóry Geneo. Ty też zaufaj Geneo. Od teraz już nic Cię nie zaskoczy. Twoja twarz będzie wyglądać doskonale bez żmudnych przygotowań i długotrwałych kuracji. 

Na czym polega zabieg Geneo?

Geneo to zabieg, który swoje działanie opiera na naturalnych mechanizmach ludzkiego organizmu. Wyjątkowa technologia marki Pollogen zapewnia potrójne działanie urządzenia Geneo: złuszcza zniszczony, zrogowaciały naskórek, ułatwia wchłanianie substancji rewitalizujących skórę i naturalnie ją dotlenia

Zabieg jest bezbolesny, przypomina masaż, do którego wykorzystywana jest specjalna głowica. Nie wymaga również rekonwalescencji.W sporadycznych przypadkach mogą na skórze pojawić się delikatne zaczerwienienia, które samoistnie szybko ustępują. W celu podniesienia komfortu Klienta, po zabiegu kosmetolog może wykonać delikatny, kojący skórę masaż.

Do kogo skierowany jest zabieg Geneo?

Geneo dedykowany jest wszystkim osobom, zarówno kobietom jak i mężczyznom, chcącym poprawić stan skóry twarzy. Technologia firmy Pollogen wprowadziła na rynek usług kosmetycznych nieinwazyjną metodę pielęgnacyjną, umożliwiającą uzyskanie natychmiastowego efektu odświeżonej i rozjaśnionej skóry. Zabieg Geneo trwa krótko, efekt jest błyskawiczny i od razu można powrócić do codziennych aktywności. 

W jaki sposób wykonuje się zabieg Geneo?

Przed zabiegiem wykwalifikowany pracownik gabinetu kosmetologicznego przeprowadza z Klientem wywiad na temat stanu zdrowia, przebytych chorób czy przyjmowanych leków. Ma to na celu wyeliminowanie wszelkich przeciwwskazań do wykonania zabiegu. 

Przed rewitalizacją skóra twarzy musi być dokładnie oczyszczona. Kosmetolog nakłada dobrany indywidualnie do potrzeb Klienta żel i kolistymi ruchami rozprowadza go po powierzchni skóry. Zabieg składa się z trzech etapów: 

  1. Dotlenienie skóry. Za pomocą specjalnego aplikatora z musującą kapsułką pracownik salonu masuje wcześniej przygotowany obszar zabiegowy. Kapsułka zawierająca dwutlenek węgla łączy swoje działanie z zaaplikowanym żelem, wywołując reakcję chemiczną, tzw. efekt Bohra. Pękające na powierzchni skóry pęcherzyki pobudzają przemieszczanie się tlenu, skutecznie zwiększając szybkość przepływu krwi. Dzięki szybszemu krążeniu skóra intensywniej się regeneruje. 
  2. Złuszczenie. Mikrogranulki wydostające się z kapsułki złuszczają nadmiar warstwy rogowej naskórka oraz usuwają zanieczyszczenia. W ten sposób dotleniona i oczyszczona skóra jest przygotowana do dalszej pielęgnacji.
  3. Wchłanianie. Na ostatnim etapie zabiegu ponownie na skórę nakładany jest żel, tym razem rozprowadzany za pomocą delikatniejszej głowicy. Uprzednio przygotowana skóra szybciej i efektywniej absorbuje substancje aktywne w nim zawarte, między innymi kwas azelainowy, kojowy czy hialuronowy.

Podczas zabiegu Klient może odczuwać delikatne łaskotanie lub niebolesne pieczenie.

Jakie efekty przynosi zabieg Geneo 

Efekty odświeżonej i rozjaśnionej skóry utrzymują się około 3 miesięcy. To bezpieczny zabieg mający na celu odmłodzenie twarzy. Pełni funkcję nie tylko pielęgnacyjną, ale też poprzez ułatwienie optymalnego wchłaniania składników odżywczych – regenerującą. 

Gwarantuje natychmiastową poprawę kolorytu i nawilżenia skóry, niweluje przebarwienia i redukuje zmarszczki. Rezultatem zabiegu Geneo jest wygładzenie, odżywienie i nawilżenie skóry. Skutecznie eliminuje negatywne skutki nadmiernej ekspozycji na słońce. Dzięki Geneo skóra odzyskuje promienny i młody wygląd.

Jak Geneo działa na skórę twarzy?  

Zabieg Geneo, dzięki innowacyjnej formule doskonale sprawdza się na każdym obszarze twarzy, który tego potrzebuje oraz wszystkich typach skóry. W zależności od potrzeb i predyspozycji Klienta, zabieg metodą Geneo zakłada dwie metody rewitalizacji skóry. 

Pierwsza z nich NeoRevive to opatentowany zabieg odmładzający. Dogłębnie odżywia skórę, poprawia jej gęstość oraz jędrność, przez co redukuje zmarszczki i zmniejsza pory. 

Z kolei NeoBright działa na skórę rozjaśniająco i odżywiająco. Wyrównuje koloryt skóry, a poprzez dotlenienie i głębokie nawilżenie nadaje jej zdrowy, promienny wygląd. 

Obydwie metody zapewniają poprawę kondycji skóry, różnią się natomiast użytym do zabiegu Geneo żelem. NeoRevive opiera się na nadającym skórze sprężystość kwasie hialuronowym oraz na doskonałym przeciwutleniaczu – palmitynianie askorbylu. Natomiast składniki zawarte w żelu NeoBright to zapobiegające fotostarzeniu się skóry octan tokoferolu oraz retinol.

W ilu seriach należy wykonywać zabieg oraz w jakich odstępach czasowych? 

Efekty Geneo w zasadzie są natychmiastowe. Dlatego zabieg jest określany jako bankietowy, zalecany do odświeżenia i poprawy kondycji skóry na krótko przed ważnymi wydarzeniami. Może być więc wykonany jednorazowo. Jednak dla uzyskania najlepszego, długotrwałego rezultatu zaleca się powtarzanie zabiegu seriami po 5-6 zabiegów w odstępach 2-3 tygodni