ONDA - skuteczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu

ONDA – skuteczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu

efekt zabiegu Onda

Zmagasz się z przerostem tkanki tłuszczowej? A może cellulit i słaba kondycja skóry obniżają Twoje samopoczucie i pewność siebie? Z pomocą przychodzi stosowana w renomowanych salonach urody innowacyjna technologia ONDA, która doskonale wysmukli Twoją sylwetkę oraz bezpiecznie, szybko i nieinwazyjne pozwoli pozbyć się niechcianych przypadłości.

Czym jest ONDA?

ONDA to nowoczesna, bardzo zaawansowana technologia, która dzięki oddziaływaniu na głębokie warstwy skóry pozwala skutecznie i trwale pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz pobudza produkcję kolagenu, co sprawia, że skóra staje się gęsta i napięta. Zabieg jest wykonywany przy użyciu urządzenia włoskiej firmy Deka, które generuje bardzo wysoką energię zimnych mikrofal Coolwaves. Fale docierają do błony podskórnych komórek tłuszczowych, które pod wpływem stresu metabolicznego zostają zniszczone, a następnie są metabolizowane w układzie limfatycznym i usuwane z organizmu. Jest to nieinwazyjny i bezpieczny sposób na zmniejszenie złogów tłuszczu. Co bardzo ważne, fale docierają prosto do tkanki tłuszczowej, nie naruszają ciągłości naskórka, nie uszkadzają również skóry właściwej i otaczających ją tkanek. 

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg ONDA każdorazowo jest poprzedzony konsultacją na temat stanu zdrowia Pacjenta, w celu wyeliminowania jakichkolwiek przeciwwskazań do jego przeprowadzenia. Przeszkodę mogą stanowić:

 

 • choroba nowotworowe
 • neoplazja
 • cukrzyca
 • choroby neurologiczne, 
 • choroby serca, 
 • uszkodzenie czynności nerek i wątroby
 • zaburzenia układu krwionośnego, skaza krwotoczna, zakrzepowe zapalenie żył
 • infekcje i stany zapalne skóry w miejscu zabiegu
 • implanty w miejscu zabiegowym
 • alergie
 • ciąża i laktacja

Następnie doświadczony kosmetolog omawia z Pacjentem jego oczekiwania oraz sprawdza grubość tkanki tłuszczowej po to, by dobrać najbardziej optymalny tryb pracy urządzenia. Kilka dni przed zabiegiem nie powinno się stosować kremów ani balsamów, które wiążą wodę, ponieważ utrudni to dotarcie mikrofal do tkanki tłuszczowej w głębszych warstwach skóry. 

Jak wygląda zabieg?

Pierwszą czynnością jest nałożenie na obszar, który ma być poddany zabiegowi oleju parafinowego w formie żelu, który ma ułatwić wykonanie zabiegu. Następnie wykwalifikowany pracownik salonu wykonuje delikatny masaż z użyciem specjalnych głowic urządzenia, emitujących zimne mikrofale Coolwaves. Dzięki systemowi chłodzącemu, wbudowanemu w platformę ONDA, fale nie powodują nadmiernego nagrzewania tkanek, Pacjent odczuwa delikatne ciepło, a sam zabieg należy do przyjemnych i komfortowych. Efekty widać już po pierwszej serii zabiegowej. Aby trwale pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej czy niechcianego cellulitu, a także poprawić jędrność i kondycję skóry zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów z przerwami 2-4 tygodnie. 

Zalecenia pozabiegowe

Selektywne i precyzyjne docieranie fal do komórek tłuszczowych w konkretnych partiach ciała wskazanych przez Klienta sprawia, że zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Nie wymaga rekonwalescencji i bezpośrednio po jego zakończeniu można wrócić do codziennych aktywności. Zaleca się dietę niskokaloryczną do stosowania przez kilka dni oraz spożywanie dużej ilości wody, która zapewni szybsze usuwanie z organizmu zniszczonych komórek tłuszczowych..

Co zapewnia wysoką skuteczność zabiegu ONDA? 

Wysoką skuteczność zabiegu ONDA gwarantuje nowatorska metoda, generująca fale Coolwaves o częstotliwości 2,45 GHz. Wysoka energia emitowana przez urządzenie nagrzewa i niszczy tylko i wyłącznie te komórki tłuszczowe, do których jest skierowana, a system chłodzenia kontaktowego chroni tkankę zewnętrzną i nie powoduje żadnych odczuć bólowych. Atutem urządzenia ONDA są dwie głowice o różnym działaniu. Głowica głębokiego działania przeznaczona jest do usuwania tkanki tłuszczowej i redukcji głębokiego cellulitu. 80 % fal dociera do miejsc docelowych, wskutek czego komórki tłuszczowe są całkowicie usuwane, a nie tylko zmniejszone. Natomiast głowica płytkiego działania oddziałuje na zewnętrzne warstwy tkanek skóry i skierowana jest na jej ujędrnianie oraz redukcję powierzchniowego cellulitu. Mikrofale trafiają w tkankę łączną, redukują cellulit i przywracają skórze gładkość. 

Efekty zabiegu ONDA 

Efektem zabiegu ONDA jest smukła, wymodelowana sylwetka. Ingerencja w głębokie warstwy skóry pozwala zredukować tkankę tłuszczową w wybranych miejscach ramion, bioder, pleców, a także zgromadzoną w okolicach biustu.  Eliminuje również boczki i oponkę z brzucha, oraz bryczesy z zewnętrznej części ud. Osoby zmagające się z cellulitem, powstałym w wyniku nieprawidłowości rozrostowej tkanki łącznej lub zaburzeń mikrokrążenia, dzięki zabiegowi pozbędą się podskórnych grudek i nierówności, a tak zwana “skórka pomarańczowa” zostanie wygładzona i  nabierze sprężystości. ONDA jest również bardzo skuteczna w usuwaniu podwójnego podbródka, a także poprzez stymulację produkcji kolagenu zmniejsza wiotkość skóry, wypełniając ją i ujędrniając.

Zobacz także

icoone laser med 2
ICOONE LASER MED 2 – innowacyjne połączenie mikrostymulacji z działaniem lasera i światła LED
masaż twarzy kobido
Masaż twarzy Kobido – japoński lifting twarzy